Gaggia New Classic 30 Limited Edition...
Gaggia New Classic 30 Limited Edition...
Gaggia New Classic 30 Limited Edition...
Gaggia New Classic 30 Limited Edition...
Gaggia New Classic 30 Limited Edition...
Gaggia New Classic 30 Limited Edition...
Gaggia New Classic 30 Limited Edition...
Gaggia New Classic 30 Limited Edition...

Gaggia New Classic 30 Limited Edition Espresso Makinesi (RI9480/17)

RI9480/17
4.399,00 ₺
Vergi dahil

Bilgilendirmeler

2 yıl Gaggia Türkiye garantilidir.

Adınıza faturalı olarak gönderilecektir.

Ücretsiz kargo avantajı ile...

 

CLASSIC MODELİNİN 30. YILI

İtalyan ve  profesyonel kahve makineleri üretiminde uzmanlaşmış tarihi İtalyan şirketi Gaggia Milano,  Gaggia Classic modelinin otuzuncu doğum gününde, özel bir “Limited Edition” versiyonunu piyasaya sürüyor.

GAGGIA LIMITED EDITION'IN YARATICI KONSEPTİ

Tamamen İtalya'da üretilen sadece 3.000 kopyadan oluşan baskı, tasarımcı ve illüstratör Pierpaolo Gaballo ile işbirliği içinde tasarlandı. Ürünün geliştirilmesi için kullanılan konsept, sürekli kendini uygulamaya ve denge arayışına adayarak etkinliğini mükemmelleştiren akrobat temasını ifade eder. Bu nedenle, Gaggia'nın , özellikle yeni  Classic modeliyle , profesyonel baristaların pratiklerini ve eylemlerini kendi evlerinde yeniden yaratmak isteyen espresso tutkunlarının ihtiyaçlarına cevap vermek istediği Home Barista temasıyla benzerlik gösteriyor.

YENİ GAGGIA MODELİ İÇİN ÖZEL BİR TASARIM

Akrobatın sanatsal teması  , girişimin tematik çizimlerinin doğrudan gövdeye uyumlu bir şekilde yerleştirilmesiyle kahve makinesinin tasarımı içinde şekilleniyor. Tema, aynı zamanda, Gaggia Classic 30 paketinin tüm alıcıları için bir hediye olarak dahil edilecek olan kağıt üzerinde bir illüstrasyon içinde ele alınmıştır. Akrobat sembolüne ek olarak, illüstrasyonları oluşturan tematik unsurlar, Gaggia markasının doğum yerine bir övgü olan Milano Katedrali ve espresso kahve için dünya çapında tanınan sembolik unsuru temsil eden fincandır.

GAGGIA CLASSIC PRO TEKNOLOJİ

Classic Limited Edition  yarı otomatik modelin teknolojik bileşenleri , ana Classic Pro  serisi ile aynıdır  : tüm ateşleme, çıkarma ve kapatma işlemlerini yönetmenin mümkün olduğu üç sezgisel düğmeden oluşan devrim yaratan bir arayüz, profesyonel bir buhar çubuğu mükemmel emülsiyon haline getirilmiş bir süt köpüğü ve 15 barlık bir pompa üretebilen, kusursuz kremalı bir İtalyan espressosu elde etmek için doğru basınç. Üç filtreden oluşan kullanışlı bir kit, kahve makinesini beceri seviyenize göre kullanmanıza olanak tanır: pod kit ile yeni başlayan bir kullanımdan mükemmel krema filtresiyle daha uzman bir kullanıma kadar ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Bar Basıncı
15 Bar
Çalışma Şekli
Manuel
Porta Filtre
58MM
Su Tankı Kapasitesi
2,1L
Kazan
Alüminyum
Güç Kaynağı
1300W
Ürün Ağırlığı
7.3 Kg
Dolum
2 Fincan
Pannarello
Prinç
Solenoid Valf
Var
Otomatik Stand By
Evet
Boyut
23cm x 38cm x 24cm
Değerlendirme yok

Bu ürünü alanlar bunları da satın aldı

Ürün karşılaştırma listesine eklendi.

HMK Bilişim, size en iyi alışveriş hizmetini sunabilmek için çerez kullanmaktadır.