Menu
Alışveriş Sepeti
1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Hafta içi  15.30'a kadar, cumartesi 12.00'a kadar satın alınan tüm ürünleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Pazar günleri verilen siparişleriniz pazartesi günü kargolanır.

Sistemimiz şuan için sadece kredi ve banka kartları ile alışverişi desteklemektedir. 

Hayır. Hiçbir şekilde kredi kartlarınızın bilgilerini sistemimizde kayıtlı tutmuyoruz. Ayrıca, tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 Bit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir.

İnternetten alışveriş yasası kapsamında tüm siparişlerinizi, ürüne veya ambalaja zarar verilmediği ve tekrar satılabilir durumda olması şartı ile 14 gün içinde  iade edebilirsiniz.  Garantisi devam eden ve arızalanan ürünlerinizi belirtilen servis noktalarından garanti süresi kapsamında olduğu sürece onarım ve değişim yapabilirsiniz. 

İade etmek istediğiniz ürünü size gönderildiği tüm aksesuar ve paketleri ile (varsa gönderilen hediyelerde iade edilmelidir)  14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünün faturası ile beraber gönderebilirsiniz. Faturasız gönderimler dikkate alınmayacaktır. Ürünlerinizi iade olarak kargoya vermeden önce size gönderildiği gibi kargoda hasar almaması için paketleme yapmanız gerekmektedir. Kargoda hasar gören, sıfır özelliğini kaybetmiş,  aksesuarları eksik veya diğer sebepler neticesi ile tekrar satılamayacak durumda olan ürünler iade alınmayacaktır.